Szczeciński Klub Tenisowy zorganizował dwa pięciodniowe obozy dla młodych, utalentowanych zawodników z Polski i z zagranicy. Swoje umiejętności prezentował tam również Kacper Kotliński, zawodnik Złotoryjskiego Towarzystwa Tenisowego.
Od bieżącego roku podopieczny trenerów Łukasza Pluty i Mariusza Czernatowicza poczynił duży progres, startował w wielu turniejach, zajmując w większości miejsca na podium.
W Szczecinie, spośród 47 uczestników, jako jedyny za postawę na zajęciach, profesjonalne podejście do treningów i niekwestionowany talent, otrzymał zaproszenie na tygodniowy pobyt w Akademii Rafy Nadala na Majorce.
.jpg)












Filtry