Ponad setka uczestników wystartuje w sobotę w Tęczy, podczas Otwartych Ogólnopolskich Mistrzostw w Sztukach Walki Polskiej Akademii Ju Jitsu.
Zawody odbędą się pod patronatem burmistrza Pawła Kuliga.
Zapraszamy do kibicowania.
|
Zatrzymaj animacje
Niedziela, 28 czerwca 2026
Imieniny:
Florentyny, Ligii, Leona
Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript
Informacje w sliderze |
Pokibicujmy walecznym zawodnikomArchiwum
07-10-2025Data publikacji, 07-10-2025 Michał SędrowiczAutor, Michał Sędrowicz 980Ilość wyświetleń, 980
KomentarzeLiczba komentarzy: 0
Dodaj komentarz |
|
|
|
|
|
|
Filtry